KARIERA

Oferty pracy:

PROJEKTANT PRZEMYSŁOWYCH INSTALACJI PROCESOWYCH

Opis stanowiska:

  • Projektowanie przemysłowych instalacji procesowych
  • Wdrażanie nowych procesów technologicznych
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej, wykonawczej oraz powykonawczej realizowanych projektów
  • Dobór i specyfikacja urządzeń, armatury itp.
  • Przygotowywanie ofert cenowych
  • Nadzór nad realizowanymi projektami

Wymagania:

  • zaangażowanie i profesjonalizm
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: inżynieria sanitarna, inżynieria procesowa, technologie produkcji itp.
  • minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu instalacji procesowych (branża spożywcza, kosmetyczna, chemiczna itp.)
  • znajomość programów projektowych: Autodesk Plant
  • samodzielność przy realizowanych projektach
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • silna motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Możliwość rozwoju

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

bjaworska@inox.poznan.pl

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Inox Sp. J. z siedzibą w Poznaniu.”

INOX W. Nawrocki, Z. Januszewski sp. j.
ul. Starosądecka 1, 61-351 Poznań

NIP: 782-18-31-390

tel.: +48 61 875 91 37
tel.: +48 61 875 91 38
fax: +48 61 622 24 28

inox@inox.poznan.pl

EnglishGermanPolish

Zamknij